Személyes átvételt szeretnél? Egyeztess időpontot: +36306550142

Karrier lehetőség

Telefonos értékesítő

Ha szeretnél Te is egy olyan terméket képviselni, ami jobbá teheti az emberek életét, jó kommunikációs képességekkel rendelkezel, kreatív vagy és precíz, akkor bizakodva várjuk jelentkezésedet az Airofit Hungary összetartó csapatába értékesítői pozícióba!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új ügyfelek szerzése telefonos hívásokon keresztül és személyes látogatások alkalmával
  • Meglévő partnereknek upsell ajánlatok nyújtása
  • Teljes körű ügyfélkezelés: igényfelmérés, ajánlatkészítés, -küldés és -utánkövetés, értékesítés, adminisztrálás.
  • Dokumentáció, rendszeres kimutatások, riportok készítése.

Kérlek, csak akkor jelentkezz hozzánk, ha az alábbi készségekkel rendelkezel:

  • B2B értékesítői tudás, döntéshozó szintű tárgyalási tapasztalat
  • Önállóság, gyors problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Az alábbi számítógépes programokat ismerete előny, de nem feltétel:

  • MiniCrm
  • Google Drive
  • PDF szerkesztő
  • Canva

Amit kínálunk:

  • Magas jutalék
  • Költségtámogatás
  • Mentorprogram
  • Feljebb lépési lehetőség
  • Teljes körű támogatás – címlista, marketing anyagok, segédletek, folyamatos konzultáció.

Jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űrlapot és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!